| Alexandru2222901010102938 a întrebat:

Dacă stau cu o fata de 13 ani, face 14 în 3 luni, și eu am 15, are ceva?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca stai cu ea pe o banca sau pe net, n-are nimic.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La varsta voastra trebuie sa va ocupati timpul cu scoala nu sa stati impreuna

| sierra1 a răspuns:

Are! Că minți de iți crapă tasatura

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă numai stai, n-are. Dacă te miști, are ceva.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă sunteți cuminți și nu faceți sex, nu este nicio problema.

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Intri la corupere de minori

| Gr4ande440q a răspuns:

Eu zic ca daca aveai 15 ani fara 25 de luni era ok. Asa apar probleme, daca ei îi plac desenele barbie si tie aventurile lui pigly

| Alexandru2222901010102938 explică (pentru Gr4ande440q):

Nu pare de 13 ani îți zic eu, zici ca are 16-17 și nu se uita la desene sau ceva de genu

| luca1auci111 a răspuns:

Nu, nu e o problema deoarece amandoi sunteti minori. Daca ea avea 18 ani si tu nu atuncea era problema sau invers daca tu aveai 18 ani si ea 15 atuncea era problema

| deliaand11 a răspuns:

Bună! Nu este nici un fel de problema, cat timp voi 2 simțiți ceva nu văd care este problema. Vârsta nu conteaza Sa va tinaa?