| Meow7654678 a întrebat:

Daca sufar din dragoste rau de tot,cu dureri de inima si depresii si de toate si nici nu vreau sa ma despart, pot da in alte boli?

8 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

O sa-ti mai creasca un anus.

| BassHunter13 a răspuns:

Poti sa ai probleme psihice si medicale din cauza asta!

| Danysan a răspuns:

Poti ajunge la Depresie -si sunt forme foarte grave ale acesteia.Palpitatii si aritmii cardiace, insomnii, nu mai ai chef de nimic nici macar sa manaci ceea ce duce la o scadere in greutate foarte rapida.Prezenta starilor de lesin, caderi nervoase, caderi de calciu, gandire irationala si chiar fapte necugetate!

| Demonull a răspuns:

Da in prostie.De ce sa suferi? ca tot se termina pana la urma.deci.

| JucărieLEGO a răspuns:

Doamne ajuta!

| Meow7654678 explică (pentru JucărieLEGO):

Ma simt de parca m-a lovit trenu' si asa, asta mi-ar mai lipsi laughing

| JucărieLEGO a răspuns (pentru Meow7654678):

Eu mi-am pierdut inima in San Francisco big grin

| SeeDifference a răspuns:

Da, sa mori.
Poti face infart!