| Cristina788 a întrebat:

Fostul meu prieten si a gasit altă fată, iar eu sufăr foarte mult, vreau sa stiu cum sa îi despart va rog frumos sa îmi da-ți un sfat

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sai fi nasa la nunta asa ai o sansa sa-i distrugi nunta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca probabil nu iti vei dori sa auzi asta insa daca ii desparti pe ei nu vei reusi sa te impaci cu el. La fel de bine el ar putea sa intre intr-o alta relatie. Doar pentru ca el este singur asta nu inseamna neaparat ca se va impaca cu tine. Cred ca cel mai bine este sa treci peste si sa gasesti un baiat care sa te merite cu adevarat.

| Cannibal a răspuns:

Pai simplu accepta faptul ca si-a gasit una mai buna.

| AnnabellaBB a răspuns:

Doamne. Nu mai fii suparata. Trăiește viata fara suparare ca e foarte frumoasa. Uita-l si fa-ti alt iubit, trateaza-l cu indiferenta, șterge cu buretele tot ceea ce e rau in sufletul tau si bucură-te de viata

| Oana2k a răspuns:

Nu ai cum.
Chiar daca ii desparti tot nu cred ca o sa se intoarca la tine. (fara rautate )

| Valentin_Rus_1997 a răspuns:

Calco pe cap cu bocancii