| denis11 a întrebat:

Daca sunt gelos ar trebui sa o las? Ps sunt baiat

9 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Nu, discuta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Da.Este cel mai inteligent lucru ce-l poti face in situatia ta. Ar fi inuman sa sufere cineva din cauza incapacitatii tale de a judeca in mod corect.

| neutrino a răspuns:

Daca nu o lasi tu, atunci te va lasa ea, ei nu-i trebuie stapan, ci iubit!

| Doub a răspuns:

Nu, ar trebui să-i spui.

Răspuns utilizator avertizat
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Depinde ce a facut, cum de esti gelos.Ca sa imi dau seama de ceea ce s-a intamplat, imi mai trebuie cateva detalii.Nu trebuie sa iei decizii pe care sa le regreti in viata. Bafta!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Ce detalii ai dori draguta? Gelozia N-ARE leac. Decizia care te va face sa regreti toata viata este aceea de a-ti uni destinele cu o persoana geloasa. PUNCT.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai daca esti prea gelos atunci trebuie sa incerci sa te schimbi, sa te "vindeci". Inseamna ca nu prea ai incredere in tine si esti nesigur pe relatie.

| Just4Joker075 a răspuns:

Nu neaparat, daca te insala de mai multe ori atunci o lasi dar daca nu a facut nimic nu merita sa e desparti de iubita ta daca tii la ea si ea la tine