| Simonik18 a întrebat:

Buna ☺ am o intrebare, e legata de himen,am băgat degetul in vagin si dupa am gasit sânge pe chiloți, e posibil sa se fi rupt? Mai sunt virgină?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Ești foarte virgină, deși e posibil să te fi deflorat (cel puțin parțial).
Dezvirginarea se face doar la primul act sexual cu un partener.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Virgina esti pana cand faci sex... ca s-a rupt himenul e destul de posibil

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai facut sex cu un baiat, mai esti inca virgina.

| minrest a răspuns:

Nu e cam mult sa te astepti sa bagi degetul in vagin fara sa te deflorezi?

| MiruD a răspuns:

Esti virgină. Virginitatea se pierde doar atunci cand ai un contact sexual.

| Mak99 a răspuns:

Ce te mai mananca...

| Anonim0506 a răspuns:

Esti virgina si da, ti s-a rupt himenul