| anonim_4396 a întrebat:

Daca te masturbezi inainte sau cand esti la menstruatie are ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti masturba in orice moment al ciclului menstrual, deoarece masturbarea nici nu influenteaza si/sau nici nu modifica procesele care se produc in organismul tau, cum ar fi ovulatia, fertilitatea, lungimea ciclului, activitatea hormonala, etc., etc. In concluzie te poti masturba oricand, oricat si oricum scopul fiind unul singur sa-ti provoci placere si satisfactie. Multa sanatate!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu; doar că e cam multă mizerie și trebuie să lucrezi mai mult să cureți pe urmă.