| anonim_4396 a întrebat:

Daca te simti balonata si umflata si simti ca-ti este burta tare poti sa fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

POATE ESTI DOAR CONSTIPATA

8 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

Asta numa tu stii... ai avut contact sexual neprotejat? atunci se poate cu toate ca aceste simptome nu cred ca sunt de la sarcina... eu zic ca ai o problema digestiva... cu stomacul sau cu fiara... daca aceasta stare persista du-te la medicul de familie sa iti spuna ce e de facut... dar pentru linistea ta pana atunci poti face un test de sarcina si sa iei eventual ceva pentru digestie ...fiobilin, redigest ceva care te ajuta la digerat sau reni pentru balonare... dar repet cel mai bine e sa vorbesti cu medicul... multa sanatate

| jolie_3446 a răspuns:

Nu neaparat. Poti avea probleme cu stomacul, dar daca ai si alte stari specifice femeilor insarcinate... cine stie! Fa-ti un test de sarcina.

| necenzurat a răspuns:

Sau ai mancat prea mult...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU draga mea pur si simplu trebuie sa te duci la wc sa faci caca. dumnezeule cati retardati pe lumea asta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai mancat ceva stricat si de aia gandesti in halul asta...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neaparat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balonare dupa 4-5 linguri de ciorba, stare de voma, rigiit

| Grigoruta_Dorina_1964 a răspuns:

Cred ca ai o problema de digestie, si lipsa efortului fizic.