| Roxy_6547 a întrebat:

Daca tipu o inseala pe tipa credeti ca s-ar mai putea impaca?

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Nu ştiu. Depinde de " tipă " laughing. Dacă ea îl iubeşte îi va cere o explicaţie lungă, bună şi clară! Asta dacă el o mai vrea înapoi.
Dar acum depinde. că na. Dacă te înşeală o dată. poate să o facă şi a2a oară. Nu? Fundă?; o3

3 răspunsuri:
| Barbaraaa a răspuns:

Nu. daca tipul o inseala inseamna ca pr lui numai are ce sa-i ofere straight faceoh go on

| Roll a răspuns:

Da, pentru ca probabil tipa e proasta

| AnonimEsteEu a răspuns:

Depilda de tipa, de atitudinile ei, de deciziile ei, cum gandeste.Depilda de ea.