| 1987321 a întrebat:

Credeti ca mai exista barbati care nu inseala?

Răspuns Câştigător
| mihaicelsfant a răspuns:

1 din 1000:d toti care tiau scris au scris degeabalaughing daca vine o fata bomba in fata lor si face ce face. deci, toti zic multe.

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da fete sincere si serioase exista?

| danutzu96 a răspuns (pentru RAY):

Hmm daca pui problema asa... Cam greu de gasit.

| RAY a răspuns (pentru danutzu96):

Eu n-am intarnit,cunoscut romance sincere,serioase sincer vorbesc din propie exprienta, am observat ca mint enorm de mult, sunt manipulatoare mari,joaca teatru, materialiste etc asta vad eu nu inventez, in scimb am cunoscut o fata din Austria n-am cuvinte educata,inteligenta,serioasa,sincerea, alta educatie categoric, nu vreau sa fiu rasist dar adevarul e educatia conteaza foarte mult, in Germania nu trebuie sa ai lant la bicicleta sau nu ti frica ca te fura cineva, minte, in fine alta lume clar

| danutzu96 a răspuns (pentru RAY):

Ai mare dreptate.

| Dariusuu a răspuns:

Daaaaa.

Mă număr printre ei. Sunt de conceptul că mai bine părăsesc decât să înșel.Cum să mă mai pot privi în oglindă după ce înșel?
Ți-ai fixat ideea asta în mintea ta pentru că probabil nu cunoști niciun băiat. Te asigur că există.

| Lawliet14 a răspuns:

Da, pai eu nu as insela niciodata si nici n-am inselat!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Lawliet14):

Bine,nici sex nu ai facut, dar asta ai omis.

| danutzu96 a răspuns:

Da exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sant unul.nu am inselat niciodata si nici nu am de gand.imi respect patul conjugal, casnicia si-mi iubesc sotia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, dar aia sunt luati de prosti. de fel dau peste panarame si asa ajung si ei ca restul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, mulți.

| gingergirl1 a răspuns:

Da, mai sunt. Doar ca nu te astepta sa ii gasesti la orice colt de blocwinking Intelegi ce vreau sa zic.

| JustStitch a răspuns:

Da, exista barbati care sa nu înşele, eu sunt unul din ei!

| Ankesenamon a răspuns:

Da.

| Mihaelagirl a răspuns:

Da. Cunosc câțiva care nu inseala

| AaNnDdRrEeii10 a răspuns:

Da mama ta laughing

| danydany3 a răspuns:

Sincer... Trebuie sa cauti sa dai de unu asa fidellaughing