| pavel88 a întrebat:

Cine credeti ca inseala mai mult femeile sau barbati

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Barbatii inseala cu alte femei.
Femeile inseala cu alti barbati.
Asta in 99% din cazuri,ca mai exista si cuplurile gay,nou create,formate,inventate.
Concluzia?
Toti inseala,desi statisticile spun altceva.
Chestie de morala,multumire sufleteasca,confirmare a farmecelor personale,plictiseala, curiozitate sau prostie.
De inselat, toti inseala!

| mgtow a răspuns (pentru greece12):

In sfarsit imi dai dreptate, acum ti-ai dat si tu seama ca lumea e cu 2 fete.

| greece12 a răspuns (pentru mgtow):

Supravietuirea presupune si adaptabilitate, apanajul omului inteligent intr-o lume cu prea multe fete, nu e ceva nou.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat femeile cat si barbatii in proportii egale.

| Rebecca a răspuns:

Amandoi. doar ca femeile sunt mai greu de prins

| Marghioalaa a răspuns (pentru Rebecca):

Amandoi?laughing e mai multi femei si mai multe barbatilaughing

| Rebecca a răspuns (pentru Marghioalaa):

Eh. intelegi tu laughing toti la fel

| Rebecca a răspuns (pentru Marghioalaa):

Si trebuia sa spun amandoua? is confuza laughing

| Cosmiinna a răspuns:

Depinde happy nici bărbaţii nu-s îngeri dar nici femeile, oricum mi-e scârbă de astfel de persoane happy

| InoTkd95 a răspuns:

Dupa cum spunea si reclama aia la JOE BIG laughing... Barbatii. :/

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=TjxqMwPqMEI
Ia da la minutul 1:10 si vezi acolo raspunusul.

| blamefire a răspuns:

Fraierii sau fraierele.
alege tu

| DomnulZ a răspuns:

Pe vremuri, barbatii. Astazi insa, lucrurile s-au schimbat, cred ca femeile inseala mult mai mult.

| TuPeistU a răspuns:

Barbatii sunt puterea.