| clumsylollipop a întrebat:

Daca un baiat a facut dragoste cu o fata mai multe luni de zile la rand, fara sa fie o relatie serioasa pentru el, iar daca la un moment dat aceasta"relatie" se termina cand o vede pe strada doreste sa o aiba iarasi?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca baiatul nu prea merge la scoala, inseamna ca nu prea s-a terminat si atunci, cand o vede pe ea, isi da seama ca o poate folosi pentru a termina.

| ruddy a răspuns:

Daca au facut dragoste, inseamna ca au ajuns la o etapa destul de serioasa, adic nu cred ca dupa terminarea relatiei baiatu a trecut atat de usor peste asta(doar daca nu o fi vreo vedeta pornolaughing )

| Yza1996 a răspuns:

Depinde daca baiatul respectiv a avut sentimente nu foarte puternice dar cat de cat sa fi simtit ceva pentru ea va dori sa o aiba din nou, acum depinde si de felul cum se comporta si cum reactioneaza cand o vede!