| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,
Cum iti dai seama ca un baiat doreste sa aiba o relatie serioasa si de durata?

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Dupa 25laughing

| Azµre a răspuns:

Nu îți va cere să faci sex cu el niciodată! Va aștepta clipa și momentul potrivit.
Te va respecta, iubi, va avea încredere în tine și va fi sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O relatie serioasa si de durata, se construieste in timp, cu rabdare si incredere.Nu poti sti asta din primele ore sau zile.Totul depinde doar de cei doi.Mult noroc.

| Jackul336 a răspuns:

Il intrebi daca are chef ca dupa 4 zile sa faca sex

daca accepta poti sa-i dai reject

asta e o metoda cu reusita de 80 %

insa citeste si tu putina psihologie umana descopera apoi in fiecare om atuurile si punctele slabe

un introvertit are mai multe sanse sa fie serios in privinta relatiilor

| Cocîrlăndosu a răspuns:

Din pacate nu e aşa de uşor să-ţi dai seama de acest lucru. E nevoie de timp, în care să-i urmăreşti comportamentul, ce face şi ce spune.

| IchigoFullbring a răspuns:

Atunci cand nu te intreaba tot felul de prostii sau iti zice tot ce simte si ce are el pe suflet chestii din astea

Răspuns utilizator avertizat