| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat a spus mai demult ca ma iubeste si acum se comporta foarte frumos cu mine chiar daca nu mai insista( eu am refuzat) dar in acelasi timp se pune langa o fata si o "mangaie" ce inseamna? Ca ma place pe mine sau pe ea? ( el a fost cu o alta pentru 3 ani si dupa ce el s-a despartit de ea a vrut sa se impace cu ea da ea l-a refuzat).

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La varsta aia va placem pe toate

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca nu te mai iubeste pe tine si o iubeste pe aceea pe care o mangaie.

| SG1995 a răspuns:

Păi pe ambele.laughing

| FaraNume1245 a răspuns:

Du-te si vorbeste cu el, nu putem citi in stele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu intelegeti gresit aici e vorba despre mine fata pe care o "mangaie" si fosta (daca ea are vreo importanta in povestea asta)

| MiruD a răspuns:

Să nu ai incredere in vorbe. Faptele vorbesc. Ori face asta ca sa te faca geloasă ori o place pe ea. Ar trebui să discuți cu el ca sa afli un raspuns concret.

| Anonim0506 a răspuns:

Cred ca va place pe amandoua.

| anonim_4396 explică (pentru Anonim0506):

Deci nu mai are treaba cu fosta. Ca el a zis ca ma place in aceeasi zi in care s-a despartit de ea si ma gandeam ca poate o place si pe ealaughing

| Anonim0506 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu o place si pe ea