| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat e posesiv si gelos pe baietii din jurul prietenei sale inseamna ca o iubeste cu adevarat sau se poate confunda si cu instictul de proprietate a baietilor si sa nu fie neaparat o iubire asa profunda?

Răspuns Câştigător
| arhiT91 a răspuns:

Din instinctul dragostei! El gandeste asa. ei sunt baieti, ea e fata, daca o ia altul, Trebuie sa i elimin! Ceva de genu.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna ca nu o iubeste, ca nu o respecta, ca o considera o usuratica capabila sa se culce cu orice barbat ii apare in cale. Iubirea adevarata inseamna incredere, inseamna ca barbatul ala crede ca tu esti o femeie demna si normala, care nu se culca cu primul venit

| arhiT91 a răspuns:

Cam da, deoarece i priveste ca pe o amenintare/,.

| BulinaVerde a răspuns (pentru arhiT91):

Cam da ce? laughing) da, o iubeste sau da, este din instinct, nu neaparat din dragoste?

| BulinaVerde a răspuns (pentru arhiT91):

Nici daca o fata se da toata nu le terce gelozia? nu le da siguranta ca fata e a lor?

| arhiT91 a răspuns (pentru BulinaVerde):

Din instinctul dragostei! El gandeste asa. ei sunt baieti, ea e fata, daca o ia altul, Trebuie sa i elimin! Ceva de genu.

| Lord77 a răspuns:

I priveste ca pe o amenintare exactlaughing). vrea sa fie toate a lui....mda funda big grin