| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat imi zambeste mereu, imi face pe plac, ne gadilam, ne jucam, vorbim non-stop prin mesaje, la telefon...etc, Ma place?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Normal happy.

| Stefania a răspuns:

Daaaaaaaaa 100%winking

| emilia21 a răspuns:

Mai mult ca sigur ca te place, altfel nu ar sta pe langa tine tot timpul. succes in noua ta relatie

| Silviu591 a răspuns:

Ce descoperire happy mai oarbe nu puteti fi?

| tim a răspuns:

Aiurea! cum sa te placa?! nu te place deloc! te iubestewinking

| georgy7165 a răspuns:

Sigur te place. dar vezi sa nu urmareasca sa ajunga doar cu tine in pat...Pt ca mai sunt din astia care ar face orice pentru asta.

| 教皇 a răspuns:

Eu cred ca te place si de aceea vrea sa fie mereu pe placul tauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa nu mai vorbim de faptul ca ma strange mereu in brate(ca prietenii )si odata am facut si-un duet. El la pian, eu cu vocea.

Chiar ma place?

| aviage a răspuns:

Sunt semnele vitale care arata ca te place, deci da, te cam place. mai bine intreaba-l pe el, el stie daca te palce sau nu. bye:*