| Mada_4041 a întrebat:

Hei...Imi place de un baiat. E cu cativa ani mai mare ca mine.Si vorbim destul de des prin mesaje, la telefon, mess.Si cand trece pe langa mine ma saluta si imi zambeste usorhee heeDar am auzit ca s-a impacat cu o fosta prietena. Ce sa fac? Sa-l uit?

Răspuns Câştigător
| DeliaMarius a răspuns:

Sunteti doar amici din cate am inteles. Tu vrei mai mult de atat, dar daca s-a impacat cu o fosta iubita, cred ca tine la ea. Daca esti de acord, ramaneti amici, daca nu accepti asta, uita-l.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat