| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi place de baiat si nu stiu daca si baiatul asta ma place. El vorbeste cu mine si fata in fata, ii place sa ma tachineze si imi zambeste mai mereu. Prin mesaje imi trimite emoticoane de genu ❤

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Adevarul este ca nici unul dintre noi, cei de pe TpU, nu stim daca el te place fiindca asta numai el poate sti. Cel mai simplu ar fi sa discuti problema asta direct cu el. Vei primi rapid raspunsul dorit, iar abordarea directa e clara si fara echivoc! Numai bine!