| eu1234512345 a întrebat:

Daca un baiat isi pune des mainile pe umerii tai sau atunci cand te vede singura te ia in brate inseamna ca te place?

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

O fi vreun violator sau vreun traficant si isi urmareste interesele sau poate ca te place, dar in ultima perioada e cam greu sa citesti o persoana, eu zic sa discuti cu el problema asta, succes.

| eu1234512345 explică (pentru Hakuouki):

Nu cred ca e violator sau traficant la 14 ani laughing

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sigur te place. Intreaba-l si te vei lamuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam da... sau poate ca se joaca happy
Bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau că e un pervers.

| clickclicksnap a răspuns:

Da... dar nu mai bine il intrebi?

| Waffen18 a răspuns:

O treaba ar fi ca te place si vrea ceva de la tine si alta treaba ar fi ca e un pervers

| anonim_4396 a răspuns (pentru Waffen18):

Mai gândeşte şi singur/ă, observ că îmi tot plagiezi răspunsurile.

| Neagu_Robert_1996 a răspuns:

E foarte posibil sa te placa big grin