| ANA12121 a întrebat:

Deci ma cunosc cu un băiat de multă vreme și anul asta suntem mai apropiați... Gen ma ia în brațe când ma vede și imi pune mâna pe fund. Ieri am mers cu el și încă o colega și un băiat într-o clasa goală și ma lua în brațe... Și Mna.
PS nu e genul de băiat care profita de fete, oare ma place?

Răspuns Apreciat de Editori
| StevenMetalhead a răspuns:

Hej Monica. Înțelegi, astea-s atingeri fizice, adică să nu uităm ce înseamnă când un băiat place o fată. Trebuie să aibă sentimente, să iasă cu tine la vreo cafea, să discute, să-i fie plăcut să fie alături de tine. Păi bun. El te ea în brațe, te apucă de fund, pentru că tu îi permiți, dar... unde este atracția? Respectul?
Ascultă Monica, eu cred că tipul a văzut că tu îi permiți și el va continua mai departe, poate chiar mai mult și de sâni te va mai apuca și deja știi tu ce va fi în continuare, dacă îi tot permiți. Uite ce-i, dacă e un tip serios ai putea discuta cu el, zi-i că nu-ți place așa să te apuce, să te ridice, pentru că nu ai nicio relație cu el, atunci tipul va încremeni și nu va ști ce să-ți zică. Fii demnă de tine și nu lăsa orice tip să se atingă de corpul tău. Succese ))

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu e genul de baiat care profita? laughing
Ce dragut, dar cand iti pune mana pe fund ce inseamna?

| Plato a răspuns:

Cu siguranta sunteti copilasi, dupa modul de scriere. Mai fetita, ai sodomizat gramatica, nu vrei tu sa pui oare mana pe o carte mai bine? Cred ca tatal tau ar fi mandru sa afle ca cineva iti pune mana pe fund si tu accepti, ar zice "Asta-i fata mea!". Habar nu ai ce e viata, ce e o relatie, nu stii nici macar ce inseamna sa profiti de cineva, ai auzit termenul si-l folosesti. E prematur si deplasat sa ai asemenea ganduri acum. Nu stiu unde ai ajuns cu materia, dar poti folosi dex online cand simti ca te supraincalzesti.