| Chimilica a întrebat:

Am cunoscut un baiat acum cateva saptamani. Am inceput sa ne imprietenim, iar acum ne integem foarte bine. Mi-am luat cartela de orange special pentru el. Imi spune dulceata mica, pentru ca sunt micuta asa de felul meu. Imi place tare mult de el. Cand ma vede departeaza mainile si eu fug si il iau in brate. Era odata pe scuter si a trecut pe langa mine mi-a facut semn ca ma pupa. Ce ziceti ma place? Merita sa stau cu el? Funda+ Vot

Răspuns Câştigător
| Dee0tzaA a răspuns:

Mai intrebi daca te place:O? Din cate ai zis tu pare a fi un baiat super. Eu zic ca merita sa stai cu el, nu cred ca o sa ai nimic de pierdutwinking

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde diferenta voastra de varsta daca e mare nu se merita.

| giorgyana99 a răspuns:

Eu zic ca te place ork merita sa incerci sa fi cu el.Parerea mea. Pune pe o prietena comuna sa il intrebe daca ii pl de tine.