| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat iti spune ca tine la tine ca ii pasa de tine ca u vrea sa te supere te ajuta in multe si apoi te roaga sa faci ceva, dar care consta tot in persoana ta si tu nu faci si el tot te roaga si te iarta mereu si tu tot nu faci si apoi el se enerveaza si spune ca nu-i mai pasa de tine de ce vrei de ce simnti, dar inacelasi timp este nervos dupa ce pleci de la el tranteste usa... etc ce credeti ca tine la persoana respectiva, ca o iubeste?
Va rog un raspuns.

Răspuns Câştigător
| DarkAleka a răspuns:

Parerea mea este ca nu tine suficient de mult la tine. cred ca este doar interesul, perioada in care se da bine pe langa tine si se linguseste nu este decat o modalitate de a te convinge ca vezi doamne te iubeste si sa ii faci si tu pe plac. Te sfatuiesc sa fii mai precauta si sa nu faci ce spune.:*

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai specificat ce anume te ruga si il refuzai mereu[daca e vorba de sex nu pot sa zic ca e vorba de iubire aici]

| Laura46 a răspuns:

Daca e vb de sex, ar trebui sa isi puna el intrebarea de ce nu vrei..nu s ate oblige.Si nu se pune problema i acest caz de iertare, ca nu faci nimic rau daca il refuzi, nu ii faci vreun rau care sa necesite iertare.

| BeAmazing a răspuns:

Cateodata intr-o prietenie mai trebuie sa fie si certuriwinking!

Daca chiar a tinut la tine nu are cum sa te ignore pentru mult timp, doare totusi a tinut la tine si acest sentiment nu il poti sterge cu buretele!

| Zenit313 a răspuns:

Nu stie sa iubeasca.

| SerafimHD a răspuns:

Normal ca tine! apropo a aparut DOOM 2 in librarii!

| Terminatorul2 a răspuns:

Poti explica ce nu vroiai sa faci?

| loveahhhh a răspuns (pentru Terminatorul2):

Pai el ma inavata sa fac ceva... si eu nu am vrut sa fac acel lucru desi trebuie e mai complicat

| VineMiticaBossu a răspuns:

Explica precis situatia sau nu vei primi raspunsuri.Cat despre mine, scuze dar nu stiu ce sa zic.

| loveahhhh a răspuns:

Nu e vorba de sex... nuuu ( el imi preda ceva ma invata sa fac ceva adica sa... e mai complicat nu pot sa explic nu e vb fizic

| Pufuletemic a răspuns:

thinking