| roxy132 a întrebat:

Mie imi place de un baiat dar el ma ignora ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

In cazul in care ai incercat deja sa vorbesti cu el si el a continuat sa te ignore cel mai bine e sa te dai la o parte si sa intelegi ca voi doi nu sunteti facuti unul pentru celalalt. Nu are rost sa insisti pentru ca iti vei face mai mult rau tie. Baiatul o sa spuna prietenilor ca esti vreo obsedata sau nebuna sau nu mai stiu eu ce. Iti sugerez sa uiti de baiatul asta...

4 răspunsuri:
| deyadeyutza96 a răspuns:

Pai ignora-l si tu, poate el face lucrul asta pentru ca te place!happy SUCCES!

| claudiaflorentina a răspuns:

In primul rand, depinde de baiat, u trebuie sa ii arati ca esti interesata dar nu prea mult, ca o sa il plictisesti... si in caz ca nu e interesat, da-i pace, mai sunt si alti baieti pe lumea asta.bye