| Prokopchuk_Alexandrina_2000 a întrebat:

Daca un baiat ori se uita intr-una la tine sau se face ca nu te vede ce insemna?/Ma place?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa mai cresteti amandoi sa depasiti stadiul de copilarie.

| Prokopchuk_Alexandrina_2000 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar nu suntem copii

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Prokopchuk_Alexandrina_2000):

Poate ca tu esti deja o domnisoara adolescenta si in acest caz imi cer scuze dar sa stii ca un baiat (daca este nascut in anul 2000) la o asemenea varsta este imatur, un adolescent cu mintea inca copilaroasa in gandire.

| Emilian65 a răspuns:

Daca se uita intr-una la tine, inseamna ca vrea o relatie cu tine. In acest caz raspunde-i la provocare. Iar daca se face ca nu te vede, inseamna cu nu vrea sa aiba o relatie cu tine si ca atare gaseste-ti un prieten care vrea o relatie cu tine.

| WeAreSmart a răspuns:

90 la suta ca te place laughing

| ColourfulLife a răspuns:

Cel mai evident semn e cand il prinzi ca se holbeaza la tine si cand te uiti la el se uita altundeva sau iti zambeste. Probabil te place.