| anonim_4396 a întrebat:

Exista sarut pasional(dat de un baiat unei fete..dela cu muscaturi,pe gat,imbratisari tandre)fara sa existe dragoste din partea lui pentru ea?

PS:Nu neaparat un sarut, ci mai multe de-a lungul timpului.

5 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Da exista. si aceste sarutari pasionale se nasc din atractie. Atractia are alt scop, n-are nici o legatura cu iubirea! Plus ca daca te saruti prea mult asa cum ai descris tu pasiunea vine de la sine smug ca te infierbinti laughing

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Din pacate da... :\ ohhh

| neutrino a răspuns:

Se intampla foarte des. Cum sa ajunga omul mai repede la sex daca nu asa?

| Xtadelo a răspuns:

Da. sad

| IepurasPerfect a răspuns:

Bineinteles ca exista. Crezi ca barbatii isi iubesc toate partenerele de sex? Nu. Esti doar una intre zecile de fete nesemnificative pentru el. Si daca n-ati facut sex pana acum, e clar ce urmareste prin saruturile alea.