| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se joaca cu mine si povestim,radem impreuna,ne spunem unele secrete, inseamna ca el ma place?

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Nu neaparat, poate te vede ca pe o prietenă mai apropiată.

| Dariusuu a răspuns:

Poate să te vadă doar ca pe o amică, sau poate e îndrăgostit înebunește de tine.
Fi atentă la comportamentul lui și la felul cum se exprimă.

O zi frumoasă îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...uneori nici nu se prea uita la mine cand ma uit la el. Oare e rusinos? De fiecare data cand spune o gluma se uita la mine si zambeste.Doar mie(dintre fete) imi cere pareri si sfaturi.

| Larisssaa a răspuns:

Păi poate te vede ca cea ma bună prietenă [ fată ] sau te place. happy

| yonelutzaaa a răspuns:

Nu nimeni nu stie dddddddddddd

| Troneci_Raresbb_1988 a răspuns:

Zic ca da vezi daca cand vb cu tine se rusineaza ..se balbaie sau poate nu stie ce sa iti mai zica inseamna ca te place 100%