| annemarie_9916 a întrebat:

Imi place de un baiat de foarte mult timp si suntem impreuna dar, dar el are multe secrete fata de mine As vrea sa il conving sa mi le spuna dar nu e deloc usor...cum as putea sa aflu acelle secrete fara sa ii crez suspiciuni?(mersi ca ma ajutati):X

1 răspuns:
| tigari_6699 a răspuns:

Gandeste in felul urmator: daca el nu vrea sa ti le spuna inseamna ca este ceva important ce s-ar putea sa iti faca tie rau sau lui. Ar mai fi varianta aceata: teama ca nu cumva sa il dai la o parte cand ai sa afli acele secrete...si inca ceva secretele trebuie sa le sti doar tu ca sa fie secrete, si gandeste-te ca nici ti-e nu ti-ar convenii sa iti incalce cineva intimitatea cautand cele mai bine ascunse secrete ale tale...