| MaiaGeorgy a întrebat:

Daca un baiat se supara pe fata..si fata find si ea suparata pe el, ca o trateaza cu indiferenta ii promite ca nu-l va mai deranja de acu inainte...mai exista vreo sansa sa fie ceva intre ei? Chestia asta a fost pe fb( bine ca ne-am vazut si face to face..normal )...si sincer..stiu ca e total prostesc.dar m-am atasat de el..si de aproape o saptamana si-a facut iubita ..si pur si simplu de atunci am o stare de draci..si nu stiu.dar am o nervozitate( mentionez ca eu de fel sunt foarte calma, dar de cand e baiatu cuplat cu aia..nustiu ce e cu mine sad ) si as vrea sa stiu cum sa fac sa nu mai am nervii astia..ca sincer..nu-mi place de el.dar chiar nu inteleg de ce am starea asta.

Răspuns Câştigător
| gabi8florentina9 a răspuns:

Crede-ma ca te inteleg cand mai sinti asta rupe ceva usor si te calmezi crede-ma functioneaza si daca el e cu alta fi si tu cu altu'