| xAllyx a întrebat:

Sall/Buna TPU, astazi m-am despartit de iubita mea, ea s-a cuplat din nou cu fostul si nu stiu cum sa o aduc inapoi langa mine, o iubesc enorm de mult si nu stiu ce sa fac, mentionez ca sunt foarte orgolios

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Stii multi o sa-ti spuna "renunta, n-are rost". Daca vrei sau nu sa ma asculti e treaba ta dar atat am sa-ti spun: cand iubesti cu adevarat NU trebuie sa renunti niciodata. Poate acum esti mic si e trecator dar asta poate o sa-ti fie de folos in viitor! Succes!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca mai poti face ceva in privinta asta si nu merita sa suferi si sa speri ca intr-o zi se va intoarce la tine daca ea nu te iubeste

| Lexy ♥ a răspuns:

Chiar crezi ca merita sa o aduci inapoi? ..eu zic sa te gandesti mai bine daca un astfel de om merita efortul.Numai bine

| Dariusuu a răspuns:

Dacă ai iubi-o ai vrea să fie fericită cu tine sau fără tine.

În cazul acesta este vorba de o iubire egoistă.