| Zzzulia a întrebat:

Dupa ce m-a dezamagit baiatul pe care il plac( el filtra cu mine de ceva timp, dar s-a cuplat cu alta ) si apoi am rupt orice legatura cu el..si l-am sters de pe fb, cand il vad pe strada il ignor total..cu toate ca imi place foarte mult de el.dar am incercat sa pun stop sentimentelor...si de de vreo luna tot incerc asta..si nu stiu, dar nu prea merge..si acum ma simt asa singura..nustiu,dar pur si simplu nu mai vreau sa aud de nici un baiat, ma lasa rece orice alt baiat..numai la el imi este gandul..insa deja i-am promis ca nu-l voi mai deranja niciodata..insa e greu, atat de greu..asa vrea un sfat..cum sa fac sa-l uit cat mai repede? ( si prietena lui e la liceu cu mine, si o vad zilnic..si nu stiu dar asta ma face sa ma simt si mai nasol. sad )

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te opri la un singur baiat, nu-l mai stalkui, doar vezi ca isi vede de treaba sa, de ce nu faci si tu la fel si sa nu aud ca nu poti, nu exista nu pot, ci nu vreau.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Chiar daca-ti este greu, dar tine-te de promisiune.

| Hakuouki a răspuns:

Filtra cu tine? Tare baiatul, oricum "filtratul" este o chestie normala, ce nu implica neaparat sentimente, este o chestie de amuzament si de "verificare a armelor" din dotare, este o chestie inofensiva, dar nu pentru fetele ca tine care pica asa usor. In primul rand facebook-ul nu conteaza si nu ar trebui sa conteze atat pentru tine, dar ma rog, continua sa te tii de promisiune, esti doar o copilita care a cazut intr-o plasa prea usor, iar acum se plange, incearca sa iesi prin oras, nu te inchide in tine, sentimentele te vor manca din interior si te vor ucide.

Răspuns utilizator avertizat
| Skilline2012 a răspuns:

Ba copiilor, eu nu va inteleg. Ce e asa important ca l-ai sters de pe facebook? Pe facebook pun pariu ca toti aveti peste 200 prieteni si nu cunoasteti mai mult de 50%. Mor cand va aud pe toate plangacioasele astea "vai, m-a parasit bla bla BLA" si daca te-a parasit ce? Fiti mai tari, veti vedea ca o sa atrageti mult mai multi baieti happy

| anyry a răspuns:

Timpul va vindeca ranile!

| Iridescent a răspuns:

Muta-te in alt oras straight face.Ai dat dovada de multa imaturitate, viata ta nu se opreste aici, iar asta nu e cel mai dureros lucru.Treci peste, baieti sunt multi.