| ionutzz01 a întrebat:

Daca un baiat se termina in fundul unei fete, se intampla ceva? big grin

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic

| paynehunter a răspuns:

Da...vin pompierii

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, fundul nu a fost creat pentr u a face sex, ci pentru a elimina materiile fecale, fata care practică sex anal des, slăbește mușchiul adică sfincterul anal, și se poate c---ca pe ea.

| PotcaPădurii a răspuns:

Fata va naste un rahat in forma de tenie.

| Azµre a răspuns:

Nu se întâmplă nimic te poți termina fericit și liniștit. În cel mai rău caz poate să o usture pe aia curu de la atâta du-te vino, sperma conținând sare amplifică usturimea.

| LineGuide a răspuns:

Da....isi da seama ca e idiot...

| ionutzz01 explică (pentru LineGuide):

Sti de pe tine, ma gandesc laughing))

| LineGuide a răspuns (pentru ionutzz01):

Imi dovedesti cu fiecare raspuns ca esti idiot...in DOOM2 nu vei gasi niciodata expresia "sti de pe tine", oh God...de 2000 de ani oamenii spun sti de la tine..mama, unde ajungem cu incultura asta!?

| ionutzz01 explică (pentru LineGuide):

laughing) la tine

| ionutzz01 explică (pentru LineGuide):

Tare inteligent esti tu, copil aiurit

| Alexaaandraaa a răspuns:

Te referi dacă poți rămane însărcinată? Nu nu există nici cea mai mică șansă.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Scuze nu am văzut de ce sex eștihee hee Același răspuns rămane valabil!

| loveanime059 a răspuns:

Nu, n-are nimic, dar dupa mine nici nu ar trebui sa existe sexul anal

| HaoseBrap a răspuns:

De ce vrei sa i-o bagi in fund? Asa poti sa te faci foarte usor gay si tot in fund bagi, dar in cazu asta mai si primesti.