| Anonimu12345678 a întrebat:

Știu ca mulți băieți pun mana pe fundul unei fete, dar ce se întâmplă daca o fata pune mana pe fundul unui baiat? Adică am văzut azi o fata care i-a zis unui baiat "îmi place curu tau" și i-a pus mana pe el. laughing E normal?
Funda

Răspuns Câştigător
| asdfq a răspuns:

E foarte normal. Nu doar baietii pot/au voie/ simt placere cand fac asta. Sunt si fete. Gestul are cam aceiasi semnificatie. Daca i-a zis ca ii place i-a si dovedit asta laughing ce sa zic, norocos

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce nu ar fi normal?laughing)

| Ara997 a răspuns:

E degradant. e lipsit de bun smtz, bun gust, lipsit de tot ce inseamna shtaif adica o anumita educatie care ne diferentiaza de cimpanzei de exemplu.

| 393Dan a răspuns:

Personal mie nu-mi place si chiar ma incomodeaza gand o fata mi-o face. Nu stiu, e o senzatie stranie si inconfortabila.