| ZbarMario a întrebat:

Ce se întâmpla daca ejaculezi in fundul unei fete?

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De fiecare data cand vad un troll, incerc sa-mi dau seama "ce-l mana pe el in lupta". laughing Nu-i amuzant sa-ti imaginezi de unul singur cum iti dai drumu' in cooru' uneia...si ai simtit nevoia sa ti se alature si altii? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Tu poti lua toate bolile sexuale pe care le are femeia aceea, ea nepatind nimic.
Daca face sex anal cu tine, inseamna ca face si cu altii, deci ai toate sansele sa iei boli pe gratis.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca se protejeaza, nu e problema adica daca are prezervativ. Nu se stie daca face ea si cu altii, ca si daca face sex normal, inseamna ca face si cu altii? Nu e o regula, dar poate fi si asa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te umpli de rahat.

| Mosotti a răspuns (pentru sadrian46):

Ce bine ai zis, exact, te umpli de rahat, hhh...

| Emilian65 a răspuns:

Te descarci de toți nervii în fundul ei.

| Wr3nch a răspuns:

Nimic. Ea trebuie sa mearga la baie sa se spele ca nu curga dupa. Sauj sa se stearga bine.

| GouDidodino a răspuns:

O sa rămână însărcinată și o sa facă copii maro

Răspuns utilizator avertizat