| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat te ia de gat, si incepe sa te strige prin clasa"iubi" si sa-ti mai dea palme la fundrolling on the floor inseamna ca-i place de tine?

Răspuns Câştigător
| firstb a răspuns:

Inseamna ca ori face misto de tine ori isi doreste o relatie cu tine si nu stie sa se exprime altfel.

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Inseamna ca e un nesimtit care habar n-are ce-i ala bun simt, la faza cu palmele la fund.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu este chiar asa de sigur ca este asa! Posibil! Dar si mai posibil este ca el sa fie un badaran!

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

E probabil sa te placa dar daca este un baiat care face asa cu toate fetele mai bine nu`ti fa sperante :-)

| cryssa a răspuns:

Inseamna ca e un porc si isi bate joc de tinestraight face
sau face caterincabig grin
una din 2, depinde de tonalitatewinking

| madasuk a răspuns:

laughing)) am si eu un prieten la fel laughing doar glumeste cu mine ( si ioo mai glm cu el si ii daw palme pe fata ) nu inseamna ca ma place... gluma e gluma iar placutul e placut deci sincer nu cred ca te place big grin nu te sup.batting eyelashes doar face glume laughing funda plssss:X:X:X:saw votbatting eyelashes; x te loggggg

| Annto a răspuns:

Un baiat care te place n-ar face lucruri din astea "nesimtite" sa zic asa. O face mai mult in bataie de joc sau pentru faptul sa arate celorlalti colegi ca el e mai smecher.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrea sa para romantic in felul lui...
Sau sa rada de tine, crezand ca el chiar te place.

| cari_9324 a răspuns:

Bataie de joc. pentru o fata, satsi dea palme peste fund in fata clasei, e injosealastraight face

| BubbuSky a răspuns:

Fix asa i s-a intamplat unei prietene. uneori baietii isi exprima dragostea prin palme peste fund, botezuri si alte chestii (parerea mea). asta nu inseamna ca vaai nu mai poate de atata dragoste si sare pe tine laughing