| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat te imbratiseaza,se uita foarte dragut la tine,vorbeste cu tine,incearca sa stea mai aproape de tine,se uita insistent la tine inseamna ca te place?
Iar daca ma place, de ce credeti ca pana acum nu mi-a spus-o in fata? Tin sa mentionez ca peste 2 saptamani se va organiza o excursie de 3 zile,si din cate am inteles vrea sa ma intrebe atunci daca vreau sa fiu cu el,dar asta va depinde daca voi accepta eu. Un coleg mi-a spus ca ma place,dar eu simt ca face mai mult o gluma,ca isi bate joc, insa foarte multe colege au zis ca ma place. Ce sfaturi imi dati? FUNDA :d

6 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Tu il placi?

| Ellzzz a răspuns (pentru shadow72):

Da...laughing big grin

| shadow72 a răspuns (pentru Ellzzz):

Pai incearca sa stai cu el... daca te respinge e retard.

| Solitude15 a răspuns:

Daca se poarta asa cu tine sigur te place si vrea sa fiti impreuna ar trebi si tu sai saspunzi la aceste gesturi care sunt atit de frumoase fiindca asa baieti gasesti mai rar ...mai stii poate veti avea o relatie de lunga durata fundita daca mai vrei detalii scriemi in privat happy

| Elena_Cristina_1985 a răspuns:

Incearca sa vezi problema din mai multe parti. Dupa cate ai descris, tipul chiar te place.dar pana nu esti sigura de asta, cu toata sinceritatea iti spun..nu te arunca cu capul inainte.e riscant!

| Ellzzz a răspuns (pentru Elena_Cristina_1985):

Asta este chestia...nu sunt sigura 100%. Uneori am stat si m-am gandit foarte bine, si am incercat de mai multe ori sa ii spun gen: "am auzit de la anumiti colegi ca ma placi..."insa mi-e rusine.