| LoveMe4ever a întrebat:

Hey TPU!:*
Va rog sa ma ajutati cu cevahappy
Am fost intr-o excursie si imi place de un baiat care e tot a8-a dar in alta clasa. Nu stiu daca ma place. in excursie nu prea vorbea cu mine. Acum il mai vad si fetele mi.au spus ca se uita cam insistent la mine. Si oare sa vorbesc cu el? Dar daca face misto?straight face. In excursie mi s. a parut cam mistocar!straight face. Va rog dati. mi niste sfaturi. Fara jigniri sau alte chestii de genul acesta. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SweetSecrets a răspuns:

Hey:*! Eu zic sa astepti ca el sa faca primul pas. Daca tu ii vei spune direct ca il placi, ii va scadea interesul.Trebuie sa te convinga cu adevarat ca te iubeste.In plus, daca tu zici ca e mistocar nu stiu daca va putea sa se implice intr-o relatie...In orice caz, el are de unde sa faca rost de ID-ul tau daca zici ca aveti prietene comune, deci asteapta doar si vezi ce va face! Te va baga in seama exact cand nu te-astepti:*! Fundalove struck?

| emabrumareanu29 a răspuns:

Baietii sunt "mistocari" pentru a atrage atentia asupra lor. Poate tipul asta te place, poate nu. ncearca sa-t i dai seama dupa modul in care te priveste, discuta mai mult cu el astfel incat sa legi o prietenie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai bazati pe chestia ''daca se uita la mine ma si place'' Daca zici ca e mistocar ce crezi ca se va intampla daca tu te duci la el? Se va da mare de audienta iti zic eu.mai bine LASI BAIATUL SA VINA LA TINE!happy tu fii doar tu insuti!