| Blexy22 a întrebat:

Dacă un băiat te privește insistent, iți zâmbește...etc....te place sau doar vrea să vorbească cu tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa i jocul. Vezi cum reactioneaza. Vb cu el daca iti place sa nu se trezeasca alta inaintea ta.

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ambele laughing

| Azµre a răspuns:

Uite aici, e valabil și pentru băieți și fete.

http://www.tpu.ro/......t-inspira/

| zurick a răspuns:

Te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt semne că te place.
Te pup!

| marianamay a răspuns:

Te place pentru ca daca ar vrea doar sa vorbeasca cu tine ar vorbi pentru ca nu este greu. Poate ca este timid cine stie.

| simonafrumoasa a răspuns:

Depinde de ceea ce vezi in zambetul si privire lui! Dar da i s-au cma aprins calcaiele dupa tine! Te iubeste.

| PsychologyCupid a răspuns:

TE PLACE si vrea sa si vorbeasca cu tine! DUUH laughing

| Blexy22 explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri, am să vorbesc cu el... și voi afla!

| xXAncaXx a răspuns:

Acelasi lucru si la mine la fiecare ora se uita insistent la mine si daca il observ si ma uit in ochii lui imi zambeste, dar el zice ca nu simte nimic pentru mine pentru ca nu sunt ''frumoasa'' sad
Dar eu tot cred ca ma place.
Adica atunci nu ar mai vorbii in fiecare pauza si am merge impreuna spre casele noastre.