| anonim_4396 a întrebat:

Dacă un băiat mă priveşte insistent de la distanţă... dacă îmi zâmbeşte lunggggg; atunci când ne întâlnim îmi zice "bună" cu o faţă veselă si zâmbitoare = asta înseamnă că mă place? vreau să mă ajutaţi vă rog!

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Da

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Normal ca te place gandeste-te ca daca nu l-ai interesa nu ti-ar zambi ar trece pe langa tine fara sa te salute...deci te place:* si tie daca il simpatizezi raspundei la salut la zambet:*

| anonima16 a răspuns:

Logic. Baftawinking

| crystal123 a răspuns:

Eu cred ca nu. o fata intotdeauna stie cand un baiat o place, lucrul asta este evident. eu zic sa nu iti faci iluzii, s-ar putea sa suferi mai incolo...

| roxyroxy_5043 a răspuns:

Se poate`
daca esti dragutawhistling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde.ar putea sa te pacaleasca, sau ar putea sa te placa ...eu zic ca meritra sa incerci!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In aselasi caz sunt si eu:-ss, si cred ca da:devil

| Irina117 a răspuns:

E posibil sa ii placawinking

| infatuatedshorty a răspuns:

E posibil big grin