| simplegirl2 a întrebat:

Dacă un bărbat ii cere unei femei frumoase sa o aibă intr-o noapte,acesta oferindu-se sa o plătească și spunându-i ca rămâne între ei, cum ar parea?
Chiar dacă nu intretin relatii sexuale, ci doar bărbatul este atras de femeie și dorește sa stea o noapte cu ea?
Femeia este catalogata femeie ușuratică?

17 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi și asta ttot un fel de prostituție e, în engleză se numește „girlfriend experience" și plătești femei să se poarte cu tine ca și cum ați fi cuplu, clientu decizând ce vrea să facă împreună.

| RAY a răspuns:

Pai ce sa faca cu ea o noapte daca nu sex?

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Numai la sex va gândiți voi laughing poate sa făcea și altceva sa stea lângă ea sa o mângâie, sa vorbească cine știe.

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Sa o mangie unde?

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Undeva

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Hai ca vreau sa stiu, pe tine unde ai vrea?

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Vrei cam multe Raylaughing)tu filozoful

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

E na sunt curios si eu ca savant

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

laughingnu vrei sa-ti zic in particular?

| RAY a răspuns (pentru simplegirl2):

Desigur ca da, dar stii ce e sarcasm nu

| simplegirl2 explică (pentru RAY):

Știu prea bine.

| Andreeush a răspuns:

Evident că femeia ar fi o ușuratică și dacă e și plătită poți să îi zici prostituată.

| Sofer a răspuns:

Daca ar face sex cu toata lumea as considerao usuratica. Dar in cazul asta nu.

| mentholinks a răspuns:

Pai daca ramane intre ei, cui sa i se para ce? Si daca cuiva i se pare ceva, se trece asta in vreun catalog?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

De parca va afla cineva. Fa-o, daca asta vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| PopaMarioRobert a răspuns:

Așa cred, cel mai probabil