| Gabi87_2917 a întrebat:

Sa presupunem ca intretin relatii sexuale cu o femeie, numai oral si anal. sa presupunem ca intretin relatii sexuale cu un barbat, la fel, numai oral si anal. de ce asta ma face gay? nu tot gura si fund sunt?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

rolling on the floor Nu te face gay lucrul asta, un gay poate functiona numai cu persoane de acelasi sex.rolling on the floorBisexual, da.Multifunctional!rolling on the floor

| unknow a răspuns:

Esti anormal:-''... du`te la psiholog perversO~! rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ELLSSA a răspuns:

Eh sunt, este!laughing
Este multeee...

| ruPfashu a răspuns:

Pai daca te atrag amandoua sexe in mod egal, atunci GG. rolling on the floor

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Bisexual

| cryssa a răspuns:

Esti al dracu de gay fa!

| baiatulxboyx a răspuns:

Pai cred ca, acel barbat cu care presupui ca intretii relatii sexuale, ar vrea sa-ti intoarca favorul, iar cand intretii relatii sexuale cu un barbat, ai alte preferinte, de exemplu, cauti un fund ferm (la barbati - deci esti gay), iar cand esti normal cauti un fund bombat, oval etc. Tocmai de asta esti gay, din cauza preferintelor tale.

| blue23 a răspuns:

laughing uau ce intrebari puihappy nu esti gay este bisexual deoarece intretii relatii sexuale atat cu femei cat si cu barbati. Ai dreptate ca tot gura si posterior sunt dar difera posesorul lorhappy

| blue23 a răspuns:

laughing vezi ca s-ar putea sa iti gasesti partener de tavaleala pe aici pe sitewinking succes!

| UnMicAnonim a răspuns:

Off Gabi ti-am urmarit raspunsurile pana acum deci laughing nu iti voi da raspuns la intrebarea ta laughing imi este teama de ce va urma laughing

| Echaursi a răspuns:

Dumnezeu te-a lasat baiat. Deci este pereche cu Fata.
Daca esti fata, esti pereche cu baiat!
Daca Dumnezeu vroia sa fii un travestit mic iti facea o gaura-n frunte, geniuule!
Sexul fara casatorie vine cam desfranare : " Sa nu fii desfranat! "
Deduci singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ca, ce intrebare! Macar e ceva nou fata de ce vad de obicei. tembelele "ma place daca, cum sa fac sa ma placa, m-am despartit si nu stiu ce".
Ba da, tot gura si fund sunt, dar unde e vaginul la barbat? Pentru asta ai fi gay. Cand o faci cu el, esti gay.
Si da, tot gura si fund sunt si la femeie, dar unde e penisul la femeie? Pentru asta ai fi hetero, cand o faci cu ea.
Cand o faci cu amandoi deodata, esti bisexual.
In general, esti ceea ce simti tu, fata de cine ai atractie mai mare.
Ai inteles ceva laughing?
Cu drag, Jelli.

| Leeevitah a răspuns:

Ba da si eu sunt de aceeasi parere.

| iuliana_1903 a răspuns:

Esti penibil! happy