| boticderățușcă a întrebat:

Daca unul dinter cei mai buni prieteni ai mei, imi trimite mesaje mereu, imi cere sfatul mereu, spune ca sunt speciala si imi face alte complimente. Ma place asa-i? Daca ma intreaba daca vreau sa fiu cu el sa ii spun da sau nu? Stric oare prietenia dintre noi? Funda :* (raspunul trebuie sa fie relativ scurt cu un argument puternic)

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Voi fi precisa cu tine, daca il placi si tu asa cum te place si el fiti impreuna iar prietenia nu o stricati doar ca ii dati un alt sens prieteniei voastre.Bafta!

3 răspunsuri:
| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Asa i-si arata recunostinta fata de tine ca i-ai dat sfaturi cand era la greu. happy

| Gg26 a răspuns:

Nu fii asa sigura ca te place, poate doar te apreciaza. Si da..prietenia voastra va fi ceva aparte, niciodata ca inainte big grin. Daca simti ca vrei sa ii spui da, spune-i daca nu nu. Succes

| Dragon94 a răspuns:

Nu cred ca strici prietenia poate vrea sa fiti impreuna mai bine vorbesti cu el si vezi cum se comporta si daca iti cere sa aveti o relatie ii spui da sau nu in functie de cum crezi tu