| toteu01 a întrebat:

Buna TPU :* Deci, mie imi place de un coleg, e ft. dragut. Noi suntem buni prieteni. Oare sa ramanem asa? buni prieteni? Ca poate fac un pas gresit si stric toata prietenia. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnishM a răspuns:

Si mie mi s`a`ntamplat si pana la urma am stat cu el, dar dupa ce ne-am despartit cred c`am devenit si mai buni prieteni, ptc ne apropiasem ft mult in timpul relatiei si despartirea a fost ptc numai simteam prea multe unul pentru altul, doar ca simpli prieteni... daca nu ai de gand sa il inseli si poti sa-i fii fidela eu cred ca ai putea sta cu elwinkingincearca sa afli daca si el te place si de`acolo o sa curga totul:p sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| Asdfghjklm a răspuns:

Cred ca daca te place si el ati putea incepe o relatie dar daca nu mai bine sa ramaneti prieteni ( cunosc sentimentul)
Sper ca te-am ajutat!

| Luvly a răspuns:

Hey!
Vorbeste cu el deschis si spune-i ceea ce simti, spune-i ca macar incercati sa vedeti daca merge daca nu, ramaneti in continuare foarte buni prieteni.
Pa, pa.