| alyutzzu a întrebat:

Daca visez mereu ca ma sart cu baiatul la care tin eu cel mai mult. ce inseamna?

10 răspunsuri:
| andrada a răspuns:

Buna!
1. Ori el a adormit cu gandul la tine (pentru ca asa se zice ca atunci cand visezi o persoana, acea persoana a adormit cu gandul la tine)
2. Ori il placi f mult
Cred ca inseamna ca il placi sau poate fi un semn ca si el simte ceva pentru tine, dar cel mai bine ar fi sa vb cu el. Visele sunt vise happy
Bafta :*

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa pui mana pe romana! ca esti praf tongue

| fgch a răspuns:

Nu inseamna nimic.Nu va mai luati dupa vise.Chiar ieri am dat un raspuns la o intrebare aproximativ la fel tongue.E doar dorinta din subconstient de a fi cu el tongue.Cred ca il placi foarte mult big grin

| AnnaMaria a răspuns:

Ca ai visat.

| ecristinamc a răspuns:

Sunt 2 situatii aici:
1. Daca ai visat ca te saruta el este ceva de bine respectiv:
a)si el te place pe tine
b) a adormit cu gandul la tine
c)el vrea sa iti spuna ceva dar nu stie cum
2. Daca visezi insa ca tu il saruti pe el este semn rau:
a)ori tu il sufoci prea mult si el nu prea mai suporta asta
b)el incearca sa te evite
c)dorinta imposibila de a fi cu el
Multa bafta in posibila ta relatie cu el!

| DeeaMarry a răspuns:

Ca te gandesti mult la elhee hee.
Acum serios, te inteleghappy. Nu e nimic neobisnuit. E normal ca atunci cand iti place cineva, cand te gandesti foarte mult la acea persoana sa o si visezihappy
Eu stiu ca ai fi dorit sa auzi un raspuns gen"pai daca l-ai visat.inseamna ca el a adormit gandindu-se la tine", dar...

| Negative a răspuns:

Ca tii la el cel mai mult.laughing

| AnnY98 a răspuns:

Hey.pai inseamna ca uh il placi cel mai mult, sau, poate si el te place:->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca trebuie sa te trezesti cat mai repede!

| alyutzzu explică:

Sarut* scuzehappy