| Ann3 a întrebat:

Ce inseamna daca il visez mereu pe baiatul de care imi place? O iau razna cumva? laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Nu. Poti sta linistita dar ai rija ca cu ajutorul viselor acestora vei ajungge sa il iubesti mai mult. Fi cu capul pe umeri pentru a nu ajunge sa suferi pentru ca visele acestea te fac sa il vezi perfect,

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu stiu.Sunteti fenomenale fetelor.
Cand nu il visati pe ``print`` plangeti ca de ce nu.Cand il visati pe ``print``iar nu e bine.
Te gandesti mult la el, cred.

| Foca a răspuns:

Nu o iei razna dar se zice daca il visezi s-a culcat cu gandu la tine happy funditabatting eyelashes

| forever4you a răspuns:

Nu draga nu o iei raznalaughinginseamna ca te gandesti foarte mult la el te gandesti in permanenta, sa'u poate nu te gandesti ziua dar inainte de culcare te gandesti la el si asa iti apare in viserolling on the floor

| JelLy_3370 a răspuns:

Eu nu cred ca o iei razna cred ca e ceva normalbig grin...asta elaughing

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Daca il visezi inseamna ca veti fii impreuna, dovada: nici in vis nu te lasa in pace big grin, deci e ceva de bine.

Bafta!

| raluca_2332 a răspuns:

Nu nu o iei razna doar il placiwinking
Iti dau un sfat fi foarte atenta asa am patit si eu il visam pe baiatul de care imi placea credeam ca mor fara el dar a trecut 1 luna, m-am distrat cu prietenii si tot asa si am uitat ca si existalaughingFaza e ca eu i-am spus atunci ca-l plac si acum toti inca cred ca eu il plac si ma enerveaza la culmebig grin Incearca sa nu te mai gandesti la el si nu da atentie la tot ce spune lumea...vezi daca il uiti. Daca il uiti inseamna ca a fost ceva trecator ti-a placut de el ieri dar azi numai. Oricum pana nu clarifici asta nu ii spune inca ca-l placi s-ar putea sa fii dezamagita.Si inca ceva observa-i comportamentul, vezi cum se comporta cu alte fete si cu tine, vezi care e atitudinea lui in preajma tawinkingSper ca te-am ajutat:*

| raluca_2332 a răspuns:

@Foca sa spun ceva inseamna ca se culca cu gandul la mine in fiecare noapte?laughing
@ArTeMiSs nu neaparat inseamna ca il place mult dar nu neaparat ca e de bine poate el nu simte la fel de exemplu...la asta te-ai gandit?
Deci draga cel mai bine ori intreaba-l ori vorbeste cu o fata mai apropiata de el sa afle daca te place sau sa incerce sa puna o vorba buna despre tine... ori draga mea uita-l ca in caz contrar daca nu te place sa nu suferiwinking