| LexiEatsYou a întrebat:

Visez foarte mult cu baiatul pe care il plac.Ce inseamna asta?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu zic să-și așezi capul (încă de acum!) pe pernă si să continui visul frumos, ca să nu pierzi firul poveștii...

| LexiEatsYou explică (pentru floresdemayo):

laughing Multumesc de raspunsuri. love struck

| horansgang a răspuns:

Ca ai devenit disperata dupa el. stiu sentimentul.

| h05t4g3 a răspuns:

Nu ştiu dacă aştept o explicaţie metaforică, dar studiile zic că visăm îndeosebi ceva ce ne-a preocupat mintea.

| iamyours a răspuns:

Inseamna ca te gandesti foarte mult la el. visele de obicei sunt bazate pe ceva ce ai vazut, sau ai facut (cand erai treaza normal)... faptul ca iti petreci mare parte a zilei gandindu-te la el, mintea face asta si noaptea. sper ca te-am lamurit intr-un fel, asta e teoria mea bazata pe ce mi s-a intamplat mie, nu stiu daca e corecta sau nu. Bafta cu baiatul acela sper sa ti se indeplineasca visele.

| KangDongSub a răspuns:

Simplu esti INDRAGOSTITA happy