| Ando1dul a întrebat:

Daca vorbiti cu un baiat pe facebook/mess si el va intreaba daca aveti prieten si se da putin la voi(baiat dragut) in general acceptati sa va intalniti cu el in speranta ca poate va combinati?

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il cunosc da sau daca macar cativa din prietenii mei il cunosc.

| pufipo a răspuns:

Nup

| Louuder98 a răspuns:

Multe conturi pe facebook pot fi false, sau mai rau pot fi de astia care "recruteaza fete". Eu zic ca nu trebuie sa ai incredere in asemenea persoane, decat daca prietenii tai il cunosc. Daca nu eu iti zic sa stai departe inainte sa patesti ceva.

| Oana04 a răspuns:

Da.

| Denisa_Laura_1995 a răspuns:

Sigur, nu ai ce rata, du-te la intalnire

| Cartofior a răspuns:

Eu zic sa nu te arunci cu capul in fata. Cine stie. poate e un obsedat si pe urma o sa ai probleme din care nu mai poti scapa. Eu as zice sa nu mergi...