| ano123 a întrebat:

Vorbiti cu un tip pe facebook, cand va intalniti cu el observati ca nasul lui are o forma mai ciudata si poate este mai maricel. Ce reactie aveti? Este posibil sa va placa de acel tip?

Raspunsuri sincere va rog :p
Funda

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Defectele fizice pot fi compensate de calităţile morale.
O zi bună!

| Mayar a răspuns:

Atata timp cat este prezentabil, deci nu frumos, ci prezentabil, caracterul conteaza mult mai mult. Daca are o personalitate care tie iti place. multa norocwinking
Deco fii prietena lui, in sensul de amica, cunoaste-l mai bine big grin Daca e o comoara de baiat, nasul acela va tine la distanta multe fete bagacioasehee hee

| wolder a răspuns:

Daca va intelegeti, va placeti, aveti ce discuta, aveti lucruri in comun, va pasa unul de celalalt, nu conteaza atat de tare.
Daca e de treaba, e simpatic, e politicos si educat, iarasi, nu conteaza happy
Gandeste-te ca nu este din vina lui acest lucru si nu ai de ce sa il ignori, arata-i ca nu-ti pasa ca are un defect, cu totii avem defecte, unele mai evidente, altele mai ascunse, trebuie sa ne acceptam si sa ne iubim asa cum suntemwinking

| Demonull a răspuns:

laughing))Daca iti place caracterul lui nu prea mai conteaza fizicul desi dupa ce o sa ajungeti la concluzia cu nu aveti nimic in comun, o sa zici „eu si urata/uratu aia? wtf?" laughing

| Sfatosul2012 a răspuns:

Da e posibil...cred ca daca ii doar nasul mai maricel nu i nicio problema. Important e sa te respecte si sa tina la tine...si daca nasul nu i strica chiar tot aspectul eu zic sa go for it!