| 0oPo0 a întrebat:

Daca voua v-ar place de o fata ( ati fi innebuniti dupa ea ) si la un moment dat va faceti curaj sa va duceti la ea si sa o intrebati la va place si ea ar raspunde NU cum v-ati simti, ce ati face?
Eu unul as zice NEXT voi? XD

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Am patit deja chestia asta si e destul de nasol. O perioada as sta si as analiza situatia pana as ajunge la concluzia ca nu se merita si am merge mai departe.

Nu stiu de ce dar am impresia ca tu nu te-ai indragostit niciodata de o fata si aici nu ma refer doar sa iti placa de ea (fara suparare). Daca am dreptate, nu-ti face griji ca o vei face si vei vedea cum e.

| 0oPo0 explică (pentru LeontinAndrei):

Nui nimic ai dreptate XD

| LeontinAndrei a răspuns (pentru 0oPo0):

happy ma bucur ca ai inteles ce am vrut sa spun.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am patit si eu asta doar ca nu m-am dus sa o intreb, am analizat cum ar fi si am inteles ca nu sunt de ea si am renuntat la ea asta e, o placeam ca am copilarit cu ea, dar diferentele religioase, materiale, gandire a facut relatia imposibila, ea vrea o familie eu cu ce sa fac asa ceva inca sunt un om care nu are o stabilitate fianciara intr-un final totul se rezuma la banii

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu mi-ar pasa de cum m-as simti. daca vrea bine daca nu sa fie sanatoasa.