| mateisitudor a întrebat:

Data viitoare cand ies cu o fata vreau sa o sarut si sa facem lucrurile sa fie oficiale intre noi. Faza e ca nu am experienta cu asta si imi e frica de chestia asta. Imi e frica de faptul ca o sa isi dea seama ca nu am experienta. Am inteles ca e bine sa o saruti la finalul intalnirii, dar ma gandeam sa o sarut la inceput, luand in considerare atractia pe care am creat o prin mesaje mai ales

Răspuns Câştigător
| dariasisi7 a răspuns:

Doar fa o, daca s-a combinat cu tine înseamnă că te vrea indiferent de cum săruți.
Și oricum la primul sărut cu persoana in sine, va sărutați și voi stampila (buze pe buze, fara french sau cu limba, la astea avansați în timp). Deci nu are ce să meargă prost.
Doar sa nu ți se scoale ca la boschetari, că atunci ai dat de draculhee hee

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa facem lucrurile sa fie oficiale intre noi" - ce ințelegi tu prin asta?

| Werrich a răspuns:

Vrei sa scrii pe Facebook "Intr-o relatie cu X"?

| Sofer a răspuns:

Dacă te ia de mana gen și va mai îmbrățișați. Ar fi cazul sa o săruți.