| mateisitudor a întrebat:

Vorbesc cu o fata cu care am iesit de vreo 3 ori. De vreo săptămână jumătate nu m-am mai putut vedea cu ea, dar în acest timp prin mesaje am inceput sa ne spunem te amo, te quero si te iubesc (toate inseamna te iubesc laughing ne spunem si in alte limbihee hee) ) si multe inimi pe lângă. Acum cand o sa ma întâlnesc cu ea, ar fi ok si mișto sa o sărut cand ne întâlnim prima dată? (Tin sa mentionez ca nu ne-am mai sărutat, doar îmbrățișat și dat mâna). Sau ar trebui să o sărut la finalul întâlnirii? Ma gândeam ca ar fi bine si mișto și-a inceput

3 răspunsuri:
| iMihai98 a răspuns:

Salut, poti incerca sa incerci, sa te apropi de fata ei incet, daca vezi ca si ea face acest lucru cu atat mai bine, daca nu probabil o sa fie un moment cringe, dar poti incerca, dar daca vei incerca asta, spala-te pe dinti si baga 2 gume inainte laughing

Succes!

| mateisitudor explică (pentru iMihai98):

Da, stiu asta, dar eu sunt curios daca e ok sa o sărut de la inceput pentru ca am creat un fel de relație si atracție in timpul asta in care am vorbit online. Sa o sărut din prima sau la final cand plecam fiecare acasa?

| iMihai98 a răspuns (pentru mateisitudor):

Inceaca s-o saruti pe parcursul întâlnirii.