| robertrobertt a întrebat:

Azi am avut a doua intalnire cu o fata,totul a decurs bine zic eu la un moment dat am vrut sa o sarut la care ea m-a repins,am intrebat-o ce se intampla si mi-a spus ca nu prea ar fi pregatita sa intre intr-o noua relatie,eu i-am zis ca imi pare draguta,acum eu nu inteleg dc nu a vrut sa ma sarute ,eu simt k ii par dragut,si ea mi-a zis asta altfel nu ne-am mai fi intalnit pe parcurs am deviat la alte subiecte iar la finalul intalnirii am incercat sa o sarut dar putin spre coltul gurii dupa care eu i-am spus lasa ca data viitoare ma saruti,bine ea a inceput sa rada si mi-a zis ca da,,dupa care am mai vb putin si ne-am luat la revedere.Intrebarea mea ar fi cum ar trebui sa procedez in continuare la a treia intalnire sa incerc sa o sarut iar sau ce sa fac sa mai las sa treaca o intalnire fara sa ne sarutam,,,va rog sa raspunda doar cei care vb la modul serios,,multumesc.funda:X

5 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Hmmmmm 2 sfaturi:
1. nu mai incerca sa o saruti lasa sa astepte si sa incerce ea la a 3 intalnire si daca nu vrea cand iti iei la revedere (asta daca pe parcursul intalnirii nu v-ati sarutat) prinde-o de fata si sarut-o dar pana atunci sa nu mai incerci
2. da-i un trandafir si intreab-o daca vrea sa fie cu tine si atunci sarut-o baftawinking:*

| Nolkyz a răspuns:

Data viitoare las-o, nu o mai saruta, vezi cum reactioneaza. Daca vrea, o va face chiar ea, nu mereu trebuie sa fie baiatul cel care face primul pas.

| s3byk91 a răspuns:

Imi plac tipele de genu, asta e vrajeala ca nu ar vrea sa inre intr-o noua relatie, lor le place ca baiatul sa depuna un anume efort, u crezi ca iei nu si-ar fi dorit sa te sarute? deci la urmatoarea intalnire sarut-o pe obraz cand va intalniti mai povesiti una-alta si spune-i cat ti-ai fi dorit sa o saruti in sa dupa ce terminati sucul sau ce beti voi sarut-o simplu pe obraz, atunci va face ea celalalt pas sau cel putin o sa iti dea de inteles ca vrea mai mult decat un simplu sarut pe obraz. crede-ma toate fetele sunt la fel. bafta

| GreeenAlien a răspuns:

Nu, nu e,, vrajeala" sau ceva de genul cum a spus s3byk91.
Pur si simplu e confuza, sau are nevoie de timp de gandire.
La a 3a intalnire nu incerca sa o saruti iarasi, las-o pe ea sa isi doreasca asta asa mult incat sa actioneze ea.Cu cat o lasi mai mult sa,, fiarba" isi va dori sa fie ceva intre voi.

| mirumati a răspuns:

Trebuie sa nu o mai stresezi dar sa incerci sa o saruti intr-un mod calm:funda